ProMovers

הובלות » שאלות נפוצות
המובילים שלנו

שאלות ותשובות

כל מה שרציתם לדעת על הובלות

ולא היה לכם את מי לשאול

יש לכם שאלה בנושא הובלות?

כאן תמצאו את כל התשובות!

במהלך השנים הצטברו אלינו עשרות שאלות של לקוחות, במדור מיוחד זה, ריכזנו עבורכם את השאלות החשובות ביותר שיעזרו לכם להתכונן בצורה הטובה ביותר להובלה.

שאלות ותשובות הובלה

אין יותר פשוט מזה, פשוט תרימו טלפון לנציגי החברה. ניתן כמובן לכתוב לנו מייל מפורט ונחזור אליכם במהרה.

אנחנו חוזרים לכל הלקוחות שלנו עוד באותו היום!

אנחנו דנים בכל מקרה לגופו וטובת הלקוח עומדת לנגד עינינו, יש לכם סיבה מוצדקת לביטול ההובלה? דברו איתנו ונמצא פתרון הוגן עבור שני הצדדים, כולל החזר מלא במקרים הנדרשים.

אנחנו מבצעים את הפירוק והאריזה עוד באותו יום ומעבירים את כל הדברים מיידית. במקרים מיוחדים שנדרש ציוד מיוחד או במידה ומדובר בתכולה רגישה, העניין יכול לקחת כמה ימים. בכל מקרה נתון תכתבו לנו לפני או תתקשרו, ונתן לכם הערכת זמן מדויקת.

אנחנו מבצעים עבורכם את כל הפירוק וההרכבה הנדרשים עבור הרהיטים שלכם, כולל פירוק של דלתות המקרר.

יש לנו שירות מיוחד של אריזה ועטיפה עבור הובלות פרטיות ומשרדים, והובלות מיוחדות של חברות הייטק והובלות מעבדות רפואיות.

השירות שלנו הוא כלל ארצי ויש לנו גם שירות מיוחד של הובלות לאילת ומאילת לכל חלקי הארץ.

אנחנו עובדים עם כל אישורי הבטיחות הנדרשים כולל אישור להובלת סחורה במקרה הצורך ואישורים נוספים כנדרש עבור הובלות מיוחדות.

אנחנו מספקים עבור חברות ועסקים שירות כולל של לוגיסטיקה, שירותי אחסון והפצה של התכולה לכל רחבי הארץ.

אם הזמנתם שירות של פירוק והרכבה ואריזה ועטיפה, אתם רק צריכים להיות שם במקום כאשר אנחנו מגיעים לבצע את העבודה. בכל מקרה אחר אתם צריכים להכין מראש את כל התכולה, ברגע שאתם מוכנים אנחנו שם להעביר את התכולה. תאמו איתנו מראש ואם יש עיכובים בלוחות הזמנים שלכם, תמיד תוכלו לשנות את תאריך ההובלה.

במקרה הצורך אנחנו עובדים גם עם מנוף הרמה שמאפשר לנו להגיע לקומות גבוהות, ולספק שירות עבור לקוחות שגרים בבניין ללא מעלית, או עם מעלית שלא מתאימה להובלה. ניתן לבצע את כל שירותי ההובלה באמצעות מנוף הרמה.

בכל הנוגע לתשלומים על הובלות ועל אחסון סחורה, הדרך הטובה ביותר היא כמובן להתקשר אלינו או לכתוב לנו מייל. בדרך כלל התשלום מתבצע כמקובל לפני ההעברה, אבל במקרים מסוימים ניתן לפרוש את התשלומים.

התשובה הפשוטה היא כן, אנחנו מבצעים את כל סוגי ההובלות כולל הובלות קטנות והובלה של פריט אחד בלבד.

אנחנו עובדים עם מחירון מדויק המותאם ללקוח. הדרך הטובה ביותר לדעת מה המחיר היא להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר מדויקת המתאימה עבורכם. המחיר כולל את מרחקי הנסיעה עבור ההעברה וכל הציוד הטכני הנדרש כגון מנוף הרמה.

אנחנו מבצעים את כל שירותי ההובלה הנדרשים מאילת לכל חלקי הארץ. הובלות מאילת כוללות את כל השירותים של החברה, כולל לוגיסטיקה, עטיפה ואריזה ופירוק והרכבה.

התשובה היא כן! אנחנו מבצעים את כל שירותי ההובלות לאילת הנדרשים עבורכם מכל חלקי הארץ לאילת. עברתם דירה לאילת? אין בעיה, תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה. זקוקים לשירותי לוגיסטיקה באילת? לחברה שלנו יש את כל מה שאתם צריכים בשביל להעביר את הסחורה.

יש לנו את כל אישורי הבטיחות הנדרשים עבור הובלת מעבדות. כמו כן, אנחנו עובדים עם אנשי מקצוע מעולים שיודעים איך להעביר מעבדות בצורה הזהירה והבטוחה ביותר.

חברות הייטק צריכות שירות מיוחד של הובלות, בעקבות הציוד הטכני והמחשוב היקר, במקרים מסוימים כאשר מדובר בחברות גדולות מדובר בציוד של מיליוני שקלים! אנחנו מתמחים בהובלות הייטק ועובדים עם סבלים מקצועיים שיודעים איך לעשות את העבודה בצורה הבטוחה ביותר. אנחנו אורזים את כל הציוד שלכם באמצעות חומרי אריזה איכותיים ומעבירים את כל התכולה בזהירות הנדרשת. כמובן שאנחנו עובדים גם עם כל אישורי הבטיחות הנדרשים!

אנחנו מבצעים את כל סוגי ההובלות הקטנות, כולל הובלה של פריט אחד בלבד. עבודה עם משאית גדולה בשביל הובלה קטנה מייקרת את העניין. לכן, אנחנו עובדים עם כלי רכב מתאימים במיוחד עבור הובלות קטנות, והמחיר הוא בהתאם! אתם משלמים עבור ההובלה עצמה ולא שקל אחד יותר.

אנחנו מתמחים בכל השירותים הנדרשים עבור העברת משרדים. השירות שלנו כולל התאמה של גודל ההובלה למשרד שלכם, לכן אתם משלמים בדיוק את הסכום המתאים עבור המעבר. יש לנו שירות מיוחד עבור משרדים קטנים ומשאיות תואמות להעברה של משרדים גדולים וציוד כבד.

אנחנו עובדים עם כל הביטוחים הנדרשים ועם כל האישורים המתאימים עבור הובלות רהיטים וציוד משרדי, כולל אישור ספציפי עבור הובלת מעבדות. כל עובדי החברה שלנו מבוטחים ועובדים בהתאם לכל כללי הבטיחות הנדרשים.

פרומוברס עובדת עם צי של רכבים בהתאמה לדרישות הלקוח. יש לנו רכבים מתאימים להובלות קטנות, כולל הובלה של פריט אחד ומשאיות גדולות לציוד כבד, ולהובלות בסדר גודל משמעותי. יש לנו את כל ציוד העזר הנדרש עבור פריקה והעמסה של התכולה, בכל התנאים האפשריים. אנחנו משתמשים במיטב הטכנולוגיה בשביל להעביר חפצים רגישים וציוד יקר ערך.

אנחנו מספקים את כל שירותי הלוגיסטיקה הנדרשים עבור מפעלים, עסקים וחברות וכמובן שירותי הובלות כנדרש. פרומוברס מבצעים עבורכם הובלות סחורה ומטענים בצורה מהירה ויעילה ובמחירים נוחים. החברה שלנו מתמחה בכל סוגי ההובלות עבור מטענים. אנחנו מאחסנים את כל הסחורה במחסנים בהתאם לתנאי האחסון הנדרשים. יש לנו שירותי הפצה מקצועיים לכל חלקי הארץ, כולל הפצה ללקוחות פרטיים C2B.

כן, במקרה הצורך אנחנו מגיעים לבית הלקוח ובודקים את כל הדברים הנדרשים לפני המעבר.

יש לכם שאלות נוספות?

שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם במהרה

פרומוברס מתחייבת לשירות איכותי ומקצועי, במחירים שפויים. אנחנו עובדים עם כל סוגי ההובלות בכל רחבי הארץ, ומספקים עבורכם שירות אישי בהתאם לכל צרכי הלקוח. אנחנו עומדים לשירותכם בכל שעות הפעילות של החברה, אתם תמיד מוזמנים להתקשר אלינו בנוגע לכל שאלה, לשלוח מייל או לכתוב לנו ישירות באתר.

צרו עימנו קשר עוד היום!

הצעות המחיר שלנו מחכות לכם

פרומוברס מתחייבת לשירות איכותי ומקצוע במחירים שפויים המותאמים אישית עבור הלקוח. אנחנו עובדים עם כל סוגי ההובלות בכל רחבי הארץ, ומספקים עבורכם שירות אישי בהתאם לכל צרכי הלקוח. אנחנו עומדים לשירותכם בכל שעות הפעילות של החברה, אתם מוזמנים תמיד להתקשר אלינו בנוגע לכל שאלה, לשלוח מייל או לכתוב לנו ישירות באתר החברה.

שאלות ותשובות הובלות

צרו עימנו קשר לפרטים נוספים

ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן